Як чоловік тебе цілує, так і любить: 8 типів поцілунку і що вони означають

Кожен з нас по-різному висловлює свої почуття любові. Це стосується й того, як ми обнімаємося, і тих милих повсякденних звичок, якими ми нагадуємо про своє кохання, і, звичайно, поцілунків. У цьому плані у нас теж є своя власна і унікальна манера, в залежності від якої ми можемо якось простежити ті чи інші риси свого характеру.

Поцілунок — це особливий зв’язок між двома людьми, який може багато про що розповісти. Наступні способи поцілунку пояснюють характер і особливості ваших стосунків:

1. Поцілунок однієї губи

Це в чистому вигляді поцілунок любові. Замість того, щоб перейти до якоїсь більш напористої форми, кожен з тих, хто цілується, зосереджує свою увагу лише на одній губі. Це поцілунок щасливої пари. І неважливо, молоді ви чи ні, ви хочете і далі насолоджуватися товариством один одного.

2. Поцілунок в щічку

Таким поцілунком ви показуєте свою прихильність і симпатію до кого-небудь. Замість того, щоб перейти до більш глибокого поцілунку, вас цнотливо і легко обдаровують дотиком щоки. Це знак дружби і ніжності. Тут не стільки романтики, скільки саме ніжності. На початку стосунків особливо. Але якщо далі поцілунку в щоку ніколи не заходить, це дружба, не більше.

3. Із закритим ротом

Цей тип поцілунку говорить про те, що ви не на 100% задоволені один одним. Губи кожного з пари закриті, стиснуті, що не дозволяє іншій людині зазіхнути на ваш особистий простір. Це говорить про стіні, про захист своєї території. Чарльз Діккенс не дарма говорив: «Ніколи не закривайте губи перед тими, перед ким ви відкрили своє серце».

4. Французький поцілунок

Цей тип поцілунку говорить про те, що ви обоє хочете дізнатися один одного більше і ближче. І буквально і фігурально французький поцілунок означає, що слова більше не потрібні або їх недостатньо. Це дзвінок про те, що вас хочуть дізнатися глибше, стати ближчими по дистанції.

5. Поцілунок Людини-Павука

Це досить спонтанний поцілунок, коли особи розташовані як би «валетом». Він означає, що у ваших стосунках є місце подиву і сюрпризам. Вам обом не чуже бажання захотіти вразити кохану людину. Ви ніколи не перестаєте знаходити нові способи виразити свої почуття.

6. З покушуванням

Він говорить про дратівливість характеру. У підтексті цього жесту – пристрасть. І краще всього ця пристрасть проявляється фізично. З вашим інтимним життям, судячи з усього, все в порядку. Це хороший знак, який не руйнує, а навпаки, приправляє ваші стосунки.

7. Ніжний поцілунок

Саме ця ніжність і легкість жесту говорить про солодке передчуття. Він швидше дражнить і заводить, ніж заспокоює. В такому поцілунку закладено прагнення продовжити задоволення. Значення його тільки хороше, він говорить про те, що вам комфортно вдвох.

8. Поцілунок ангела

Це знак безпеки, зручності та захисту. Один з партнерів ніжно і легко цілує повіку іншого, поки той спить, немов нагадуючи, що над ними є той, хто спостерігає за всім і все бачить. Цей поцілунок говорить, що у ваших стосунках дуже важливо дбати одне про одного. Крім того, він свідчить про почуття довіри, яке присутнє в стосунках.

Джерело

Leave a Comment