Найкращі ліки від каменів у жовчному міхурі

Викликані, найчастіше, порушенням механізму виведення жовчі, жовчнокам’яна хвороба виникає внаслідок зловживання жирною, гострою їжею, а також надмірного вживання алкоголю, перевтоми та стресу.

Як проявляються жовчні камені?

Приступи жовчного міхура, які називаються в медицині «дискінезіями жовчовивідних шляхів», проявляються різкими болями в правій частині живота, трохи нижче ребра, неприємні симптоми часто супроводжуються нудотою, головним болем і блювотою.

Що таке печінка?

Печінка знаходиться на правій стороні живота і має форму грушоподібної сумки. Основною функцією органу є збір і концентрація жовчі, яку організм використовує для перетравлення жирів.

Натуральні препарати від каменів у жовчному міхурі

З неприємними симптомами жовчнокам’яної атаки можна боротися за допомогою трав. Ось деякі натуральні препарати, які можна використовувати, доступні кожному:

Настій артишоку

Приготуйте настій з однієї столової ложки рослини в 500 мл окропу. Вранці випийте чашку натщесерце, потім, випивши, розслабтеся півгодини. Другу чашку вживають на дві частини, половину приймають за 30 хвилин до основного прийому їжі, другу половину вживають на 3 частини через чверть години після їжі. Лікування проводять 20 днів, продовжуючи протягом 10 днів пити більш концентрований настій, поступово збільшуючи дозу рослини до 2 столових ложок на 500 мл води. Робиться перерва на місяць, при необхідності курс лікування продовжують.

Масло звіробою

Вживати настій з 1-2 чайних ложок звіробою на склянку окропу. Вживайте по 3 чашки щодня. Для боротьби з неприємними відчуттями, викликаними каменями в жовчному міхурі, можна провести лікування маслом звіробою, яке отримують наступним чином: в герметично закритій скляній ємності змішують 20 грамів рослини з 20 мл очищеного двійкового харчового спирту. Давши настоятися кілька годин, додайте 200 мл соняшникової олії. Кип’ятіть на повільному вогні протягом 3 годин, періодично помішуючи. Перед вживанням залиште отриману рідину при кімнатній температурі на кілька днів, потім подавайте по чайній ложці після основних прийомів їжі.

Чай з шипшини

Готують настій з м’якоті плодів шипшини без кісточок відповідно 2 чайні ложки на склянку окропу. Щоб полегшити неприємні симптоми, подавайте 2 чашки на день.

Настій кукурудзяного шовку

Зробіть настій з 2 чайних ложок кукурудзяного шовку в чашці гарячої води і приймайте по одній чайній ложці кожні дві години.

Порошок глоду

Окрім стимуляції вироблення жовчі та сприяння її виведенню, кора крушини також є чудовим засобом від запорів. Кору глоду можна вживати у вигляді порошку на кінчику ножа 3-4 рази на день після основних прийомів їжі. Важливо відзначити, що такий природний препарат не можна використовувати більше тижня.

Джерело