“Сила жінки у ніжності”. Ось що насправді зробить чоловіка щасливим!

Ніжність жінки – це те, що шукає в житті кожен чоловік. На ніжних стосунках засновані турбота, увага і душевний контакт. Жінка за своєю природою створена дарувати ніжність і вона повинна вміти це робити.

Ніжність жінки – дивовижне відчуття, незрівнянне з будь-яким іншим емоційним проявом людини. Ніжність буває різною: до улюбленого чоловіка, до дитини, до знедоленої тварини. Жінка емоційна за своєю природою, і ніжність вважається однією з її ключових якостей.

Ніжність жінки: її сила і слабкість

Ніжність ототожнюється нами з проявом любові. І дійсно, неодмінними супутниками ніжності у стосунках виступають теплота і близькість. Якщо цього немає, подібну взаємодію людей можна назвати зовсім іншими словами: партнерство, контакт, спілкування.

Але, якщо ніжність недоречна на роботі або по відношенню до мало знайомих людей, то наше сокровенне «Я», яке ми розкриваємо вдома за зачиненими дверима, надзвичайно потребує душевної теплоти, турботи і ласки.

Ніжність – природна жіноча якість

Ніжність – природна якість жінки, її зброя і її зворушлива слабкість. І кожна представниця слабкої статі володіє широким спектром проявів цього почуття. Якщо чоловік зможе «підібрати ключик» до жіночого серця, то обраниця обдарує його такою ніжністю і любов’ю, що заради неї він захоче буквально перевернути гори.

Природний прояв ніжності жінки – її усмішка. Здатність усміхатися розвивалася у людини в процесі еволюційного розвитку і цим вона відрізняється від тварин. Усмішка несе в собі багатогранний посил. Це і добре ставлення, і повага, і дружня підтримка, і, безумовно, любов і ніжність.

Ніжне ставлення – своєрідний камертон любові. Якщо жінка любить когось, їй немає потреби прикладати зусилля, щоб бути ласкавою, все відбувається інтуїтивно. Коли справжніх почуттів немає, ніжність можна «зіграти», але не викликати штучно.

Якщо жінці не притаманна природна ніжна поведінку, якщо їй складно виявляти почуття, має сенс розібратися в собі: чому так відбувається. Буває, що, ніжність відійшла на задній план через сімейні конфлікти. Або дівчинку виховували таким чином, що не навчили бути ніжною. Люди, які в дитинстві відчували дефіцит ласки, починають будувати стосунки за такою ж моделлю.

Вкрай складно бути лагідною і ніжною, якщо вас в цю хвилину щось турбує, якщо ви стурбовані, роздратовані, сердиті. Насамперед навчіться позбавлятися від негативу. Універсальний шлях боротьби з негативними емоціями – абстрагуватися від проблем і переключитися на те, що вас радує, приносить задоволення. Це може бути що завгодно: чашка чаю з тістечком, цікава книга, шопінг, спортивне тренування і ін.

Зверніть увагу, як часто протягом дня ви буваєте ніжною? Не дотепною, веселою, працездатною, організованою, а просто ніжною жінкою? Як часто ви висловлюєте ласку, спрямовану на чоловіка, дитину, членів сім’ї? Сьогодні жінки багато уваги приділяють роботі і вирішенню життєвих проблем. А ніжність стала справжньою рідкістю.

Хтось наділений даром ніжності у більшій мірі, хтось – в меншій, але її запаси є в кожному з нас. Людина може здаватися на перший погляд стриманою і холодною, але в душі вона здатна щиро любити і піклуватися про дорогих їй людей.

Шукайте привід для ніжності. Ним може стати будь-яка, навіть незначна дія з боку вашої улюбленої людини. Завжди, коли вона виявляє навіть мізерну турботу про вас, дякуйте їй поцілунком, ласкавим словом. Говоріть приємні слова.

Зверніть увагу, як ви ходите вдвох. Спробуйте ходити за руку, а не під руку. Люди, що тримаються за руки, більш близькі, між ними є якась спільність, міцний зв’язок.

Як відродити ніжність у стосунках

Після заміжжя пара охоплена почуттям безмежної любові один до одного, і ніхто з них не замислюються, що з часом щось може змінитися у стосунках. З часом проблеми з’являються у кожної пари. Адже мрії про прекрасне майбутнє – це одне, а реальне сімейне життя заключає в собі безліч проблем, буденних турбот і обов’язків. І ніжність якось непомітно відходить на другий план. Рано чи пізно настає момент, коли двоє виявляють, що близькість між ними кудись випарувалася.

Як виправити цю ситуацію? Як правило, найщирішими і душевними виходять слова, сказані спонтанно, несподівано навіть для вас самих. Якщо ви відчуваєте, що настав слушний момент, просто подивіться йому в очі і промовте: «Я тебе люблю!»

У чому різниця між чоловічою і жіночою ніжністю

Було б помилкою вважати, що і чоловіки, і жінки проявляють ніжні почуття однаково. Жінки часом чекають ласки від свого партнера в такому вигляді, в якому вони її самі дарують. Але чоловіки влаштовані інакше. В основному вони звикли демонструвати свої почуття по-іншому. Якщо говорити про розподіл гендерних функцій, то ніжність проявляється у створенні сприятливого психологічного клімату в будинку, спокійної і затишної атмосфери. Коли чоловік повертається додому, дружина ласкою і ніжністю допомагає йому скинути вантаж проблем, залишити її за порогом. Ніжність чоловіка базується на його силі і самодостатності. Він – захисник, годувальник, він робить так, щоб його сім’я ні в чому не мала потреби. Це і є свого роду прояв ніжності й тепла. Жінка висловлює любов за допомогою слів і дотиків, показуючи прихильність до чоловіка. Чоловік не схильний до словесного вияву почуттів, але він завжди готовий підставити своє плече захистити свою кохану.

Для чоловіка ключовий прояв любові – не слово, а діло. І мірою його ніжності є не мільйон ніжних слів, а те, що він робить для вашого благополуччя. А черпає чоловік свою силу саме у взаєминах з жінкою.

Буває, чоловік і прагне продемонструвати своє ніжне ставлення до жінки, але не знає яким чином це зробити. Він побоюється руйнувати свій образ сюсюканням або зізнаннями. Якщо ж партнер не бажає докладати зусилля на благо сім’ї і всю відповідальність покладає на супутницю життя, то скільки б він не говорив про своє кохання, яке він не проявляє в реальності, жінка не стане щасливішою.

Як навчити чоловіка бути ніжним

Часто чоловіки не вважають за необхідне озвучувати свої почуття, думають, що це прояв слабкості. Дружина може ображаються на подібну поведінку, але при цьому не намагатися виправити ситуацію.

  • Аргументуйте свої прохання

Чоловік повинен зрозуміти, що ви потребуєте ніжності з його боку. Дайте йому зрозуміти, що його підтримка дарує вам впевненість в собі, спокій і радість.

  • Підкресліть, що дотики позитивно діють на здоров’я

Психологічний стан будь-якої людини стабілізується, коли він має необхідну “порцію” тілесного контакту (яскравий приклад – обійми).

  • Озвучуйте свої бажання

Якщо вам хочеться, щоб він потримав вас за руку або обняв – просто скажіть про це. Ніжність для чоловіків – справжній навик, який часто потрібно напрацьовувати. І не кожен чоловік відчуває інтуїтивно, чого ви потребуєте.

  • Не скупіться на похвалу

Якщо ваш партнер проявив якимось чином ніжні почуття або зробив романтичний вчинок, неодмінно оцініть цей його крок. Відзначте, що це підняло вам настрій. Заохочуйте його і хваліть. Адже чоловіки насправді більш тонкі і ранимі, ніж часом прагнуть здаватися.

  • Показуйте приклад ніжного ставлення

Обдаровуючи свого чоловіка ніжністю, ви тим самим показуєте приклад ласкавих стосунків, змушуєте його до відповідної реакції. Погодьтеся, складно втриматися від відповіді, якщо вас ніжно цілують, гладять по голові або дбайливо вкривають пледом.

Даруйте один одному ніжність, не скупіться на неї. Адже натомість ви отримаєте в сто крат більше.

Джерело