Час нещадний навіть до таких прекрасних істот, як жінки. Роки малюють на їх красивих обличчях зморшки, а іноді й пігментні плями.
Ці неприємності виникають тим раніше, чим сухіша шкіра у жінки. Тому косметологи рекомендують регулярно зволожувати та живити її. Натуральні олії справляються з цим завданням краще, ніж будь-які штучні креми. Представляємо тобі топ найпопулярніших олій для шкіри обличчя.
Краща олія для обличчя:
1. Олія жожоба
Жожоба – це вічнозелена рослина, поширена в північноамериканських пустелях. Виділена з неї олія має унікальний склад. В ній міститься ейкозенова кислота, яка покращує клітинний обмін і регенерацію тканин шкіри, корисні для шкіри бегенова, олеінова і нервонова кислоти. Ще міститься в ній колаген, майже ідентичний тому, що виробляється людиною.
2. Касторова олія
Кетамін часто використовують для зміцнення волосся, брів, вій. Але і для шкіри навколо очей олія теж дуже корисна. Вона містить олеїнову, лінолеву, рицинолеву кислоти, які швидко засвоюються. На відміну від інших олій не створює жирну плівку на обличчі при висиханні.
3. Оливкова олія
Це універсальний засіб, який і всередину вживати корисно, і зовнішньо. Оливкова олія більше зволожує, ніж живить шкіру. Крім того, засіб вважається базовим, його можна поєднувати з іншими косметичними засобами. Наприклад, додавати по кілька крапель в нічний крем.
4. Мигдальна олія
Мигдаль – ще один продукт, користь з якого можна отримувати нескінченно. Він багатий білком і ненасиченими жирами, які живлять організм зсередини. А також жиророзчинними вітамінами, магнієм, кальцієм і іншими мінералами, які живлять шкіру ззовні. Мигдальна олія має легкий відбілювальний ефект. Вона оживляє шкіру, що в’яне, і відновлює її тон.
5. Лляна олія
Лляна олія відрізняється від інших олій тим, що містить протеїни. Цим обумовлена його омолоджувальна дія на шкіру обличчя. При регулярному використанні лляної олії спостерігається ефект ліфтингу. Підтягнутий овал обличчя без операцій – те, про що мріють багато жінок.
6. Олія шипшини
Олія шипшини містить понад п’ятнадцяти видів жирних кислот. Велика масова частка припадає на лінолеву і ліноленову кислоти, які підвищують захисні сили епідермісу. Ця олія також багата на вітамін А, який бореться з віковими змінами шкіри, і вітамін С, який захищає шкіру від дії вільних радикалів і насичує її киснем.
7. Олія обліпихи
Олія обліпихи містить фосфоліпіди, які відновлюють жировий обмін в тканинах. Після її застосування шкіра не стає жирною і не блищить. Вона також багата стеринами, протизапальними речовинами, які працюють, як антисептик. Фруктові кислоти обліпихової олії роблять омолоджувальний і цілющий ефект: вирівнюють колір шкіри, сприяють загоєнню ран, знімають подразнення.
8. Персикова олія
Вітаміни А та Е, які містяться в персиковій олії, підвищують тургор шкіри, м’яко зволожують її та вирівнюють. Вітамін В15 покращує кровотік в тканинах. Після його використання шкіра на дотик стає приємною й оксамитною, як персик.
9. Кокосова олія
Омолоджувальну дію на шкіру обличчя створюють миристинова і лауринова кислоти, які містяться в кокосовій олії. Фолієва кислота і тіамін борються з висипаннями та вуграми. Також кокосову олію використовують для боротьби з опіками і як захист від сонячних променів. Воно регенерує й оновлює шкіру на клітинному рівні.
Яка олія краще для обличчя, вирішувати тобі. Всі вони натуральні, тому ніякої шкоди не заподіють. Орієнтуйся, як на застосування олії відгукується твоя шкіра. Після використання вона повинна ставати кращою, бути більш пружною, підтягнутою, гладкою і приємною на дотик. І що дуже важливо – не повинна ставати жирною і покриватися плівкою.
На цей час відгуки жінок свідчать про те, що найкращі олії для обличчя — це оливкова і кокосова. Ними користується більшість. Можливо, ще й тому, що вони найпоширеніші й недорогі. А це ще раз доводить, що найкраще може бути доступним.
Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!